Obiekt - Lubniewice,
Powierzchnia 713670,  Przeznaczenie (obiekt) Przemysłowo/Produkcyjne,  Cena za m2 PLN 1.19

nr oferty: 144/3070/OOS
PLN 850,000
dodaj do notesu
Cena
PLN 850,000.00
Zamiana
nie
Powierzchnia
713670
Powierzchnia działki
13760
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Cena za m2
PLN 1.19
Koszty eksploatacyjne (m2)
PLN 0.00
Teren ogrodzony
tak
Stan budynku
Do remontu
Typ hali
Murowana
Woda
tak
Prąd
tak
Siła
tak

Opis:

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana trzema budynkami produkcyjno – biurowo – warsztatowymi, częściowo podpiwniczona o łącznej powierzchni 7 136,70 m2 posadowiona na działce o pow. 1,3760 ha, położona w Lubniewicach.

W skład nieruchomości wchodzą:

Budynek warsztatowo – garażowy z portiernią w którego skład wchodzą: pomieszczenie warsztatowe o pow. 162,30 m2, portiernia z zapleczem sanitarnym o pow. 89,80 m2 oraz część garażowa o pow. 72,90.

Budynek murowany w technologii tradycyjnej murowanej, stalowej oraz żelbetonowej, fundamenty betonowe, dach częściowo pokryty konstrukcją stalową – lekkie ktarownice i płatwie stalowe oraz częściowo dach pokryty konstrukcją żelbetonową. Budynek wybudowany częściowo w okresie przedwojennym, częściowo w latach siedemdziesiątych.

Budynek produkcyjno – biurowy z kotłownią, kilku kondygnacyjny, składający się z dwóch skrzydeł.

Skrzydło przeznaczone na cele produkcyjne obejmuje parter w którego skład wchodzi hala produkcyjna wraz z zapleczem o pow. 2 308,10 m2, pomieszczenie magazynowe oraz komunikacja przy wejściu o pow. 204 m2, klatka schodowa o pow. 62,30 m2, w podpiwniczeniu zlokalizowane jest pomieszczenie produkcyjne o pow 2 574,40 m2.

Skrzydło na cele produkcyjno – biurowe na parterze obejmuje hale produkcyjną wraz z zapleczem o pow. 491,40 m2 oraz klatkę schodową o pow. 25,70 m2.

Skrzydło produkcyjno – biurowe na piętrze obejmują część biurową z pomieszczeniami sanitarnymi o pow.491,40 m2 oraz klatkę schodową o pow. 25,70 m2.

Skrzydło na cele produkcyjno – biurowe na poziomie podpiwniczenia o pow. 517,10 m2. Kotłownia.

Budynek wybudowany w latach 1920/1930 częściowo dobudowany oraz modernizowany w 1970.

Fundamenty częściowo z cegły i kamienia, częściowo betonowe – żelbetonowe, ściany murowane, stropy częściowo żelbetonowe, częściowo drewniane – belkowe. Schody wykonane z konstrukcji żelbetonowej.

Dach zróżnicowany:

W skrzydle produkcyjno – biurowym dach wykonany z konstrukcji drewnianej dwuspadowej, nad halą produkcyjną położono dach pilastrowy o konstrukcji stalowej ze świetlikami, w pozostałej części dach płaski – stropodach o konstrukcji żelbetonowej.

Komin oraz czopuch murowany z cegły ceramicznej pełnej.

Budynek byłej trafostacji o pow. użytkowej 175 m2 wybudowany w latach 70 – tych. Fundamenty żelbetonowe, ściany murowane, strop żelbetonowy, dach – stropodach żelbetonowy.

Budynek gospodarczy, wolnostojący, wykonany w technologii tradycyjnej, konstrukcja murowana oraz drewniana.

Stan techniczny nieruchomości wymaga kapitalnego remontu, nieruchomość nie eksploatowana od kilku lat. Ściany tynkowane, okna drewniane starego typu, drzwi drewniane starego typu, w przyziemiu bramy stalowe. Podłogi w zależności od funkcjonalności betonowe, lastriko oraz parkietowe. Elewacja: cegła lub otynkowanie.

Posesja wokół nieruchomości utwardzona oraz ogrodzona.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UTWORZENIA KRYTEJ STRZELNICY NA HALI ! ! !

Nieruchomość położona w idealnej lokalizacji na produkcję, w niedalekiej odległości od drogi głównej łączącej Gorzów – Sulęcin, oraz drogę na Berlin. W sąsiedztwie znajdują się zalesienia oraz pojedyncze zabudowy domów w odległości bezpiecznej dla prowadzenia działalności produkcyjnej.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

CENA : 850.000,00 + VAT

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !


Dodatkowe informacje:


Klimatyzacja takZaplecze socjalne takZaplecze socjalne pod produkcję takŚwietliki takDojazd dla TIRów takPlac manewrowy takMateriał CegłaPiętro 0Liczba pięter 2Recepcja takInternet takTelefon takPiwnica tak

Zapytaj o ofertę - Obiekt - Lubniewice,

Administratorem danych osobowych jest Degler Nieruchomości z siedzibą przy Mostowa 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@degler-nieruchomosci.pl… czytaj więcejPowyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Chcesz szybko sprzedać nieruchomość?

Potrzebujesz pieniędzy?

Chcesz pozbyć się długów?

+48 531 841 810
biuro@degler-nieruchomosci.pl


Szczegóły